ČESTITKA POVODOM POČETKA NOVE ŠKOLSKE GODINE

Cover

Poštovani ravnatelji, učitelji, nastavnici, stručni suradnici, roditelji i učenici!

Na početku ove školske godine želimo Vam puno novih prilika za učenje i rast! Vjerujemo da će Vaša predanost i trud da oblikujete budućnost naših učenika i ove godine biti na zavidnoj razini. Vaša kreativnost i posvećenost i zajednička suradnja između svih sudionika odgojno-obrazovnog procesa od neizmjerne je važnosti i vrijednosti, jer kroji put boljoj budućnosti naših učenika.

Neka Vam je sretan početak školske godine!

Središnji ured u Širokom Brijegu

Stjepana Radića 37 b,
88 220 Široki Brijeg
Telefon: 039 704 915
Mob.: 063 260 717
Email: info@zavod-zzoo.com

 

Područni ured Zavoda u Livnu

Stjepana II. Kotromanića,
80101  Livno

Email: polivno.zzoo@gmail.com